Kontakt os

Nikolaj Witzell
Supportkoordinator / Serviceansvarlig

nikolaj@it-bilen.dk

Alexander Holstein
Undervisningskoordinator / Undervisningsansvarlig

alex@it-bilen.dk

Alexander Linde
Salgschef / Praktik ansvarlig.
(STU / Jobcenter)

kontor@it-bilen.dk

 

Medarbejdere

Koda Hansen
Underviser / systemudvikling

koda@it-bilen.dk

Alexander Holstein
Undervisningskoordinator / Undervisningsansvarlig

alex@it-bilen.dk

Line Odgaard
Pædagog / Faglig konsulent

line@it-bilen.dk

Mikkel T Witzell
IT-Vejleder, System og Web Engineering.

Medarbejderrepræsentant
mikkel@it-bilen.dk

Jimmy Scherro
IT-Vejleder / Underviser
jimmy@it-bilen.dk

Kenneth Henningsen
IT-Support / IT-Underviser

kenneth@it-bilen.dk

Simon Lolk Behrens
IT medarbejder

simon@it-bilen.dk

Tom Erik Nielsen
Service medarbejder
tom@it-bilen.dk

Wiktor Rozmus
IT-Support / IT-Supporter elev

wiktor@it-bilen.dk

Michael Christensen

IT Medarbejder

michael@it-bilen.dk

Joakim Kuntz Christensen
IT-Medarbejder
joakim@it-bilen.dk

Peter Larsen
Trainee – IT-Medarbejder

peter@it-bilen.dk

Casper Emil Goleathsen

IT Medarbejder

casper.g@it-bilen.dk

Mathias Gudmann Liljevald
IT-Support / EGU Lærling
mathias@it-bilen.dk

 

Direktion

Henrik H Linde
Direktør
henrik@it-bilen.dk

Nikolaj Witzell
Medejer
nikolaj@it-bilen.dk

Alexander Korndal Linde
Medejer
alexander@it-bilen.dk

Svebølle – Værksted og Kontor

Administration