Kontakt os

Henrik H Linde
Daglig Leder / Underviser / IT-Support
henrik@it-bilen.dk

Nikolaj Witzell

IT-Supporter / IT-Vejleder

nikolaj@it-bilen.dk

Mikkel T Witzell
IT-Vejleder, System og web engineering
mikkel@it-bilen.dk

Stig Scheelhardt

IT-Fagtekniker / IT-Vejleder

stig@it-bilen.dk

Kenneth Henningsen

IT-Support / IT-Underviser

kenneth@it-bilen.dk

Tom Erik Nielsen
IT-Service medarbejder
tom@it-bilen.dk

Simon Lolk Behrens

IT Medarbejder / Web design

simon@it-bilen.dk

Mikkel S Hansen 
EGU Lærling / IT- Support
mikkel.egu@it-bilen.dk

Administration

Værksted Svebølle

Indlevering/afhentning Kalundborg