Kontakt os

Henrik H Linde
Daglig leder
henrik@it-bilen.dk

Nikolaj Witzell
IT-Supporter
Medejer
nikolaj@it-bilen.dk

Kontor og administration

kontor@it-bilen.dk

 

Medarbejdere

Mikkel T Witzell
IT-Vejleder, System og web engineering.
Medarbejderrepræsentant
mikkel@it-bilen.dk

Jimmy Scherro
IT-Vejleder
jimmy@it-bilen.dk

Kenneth Henningsen

IT-Support / IT-Underviser

kenneth@it-bilen.dk

Simon Lolk Behrens

IT medarbejder / Web design

simon@it-bilen.dk

Tom Erik Nielsen
Service medarbejder
tom@it-bilen.dk

Wiktor Rozmus

IT-Support elev

wiktor@it-bilen.dk

Koda Hansen

Underviser / systemudvikling

koda@it-bilen.dk

Alexander Holstein

IT-Support

alex@it-bilen.dk

Casper Emil Goleathsen

Trainee / IT Medarbejder

casper.g@it-bilen.dk

Michael Christensen

Trainee / IT Medarbejder

michael@it-bilen.dk

 

Direktion

Henrik H Linde
Daglig Leder
henrik@it-bilen.dk

Nikolaj Witzell
Medejer
nikolaj@it-bilen.dk

Alexander Korndal Linde
Medejer
alexander@it-bilen.dk

Svebølle – Værksted og Kontor

Administration