Kontakt os

Adresse:
Krogen 16
Bjergsted
4450 Jyderup

Telefon: +45 27282333

E-mail: salg@it-bilen.dk

 

Henrik H Linde
Leder, Underviser med speciale i netværk og hardware
henrik@it-bilen.dk

Casper Hansen
Elev IT-Support, IT-Vejleder
casper@it-bilen.dk

Catharina Jørgensen
Datamatiker, Underviser med speciale i spil-design og kodning

cat@it-bilen.dk

Mikkel T Witzell
IT-Vejleder, System og web engineering
mikkel@it-bilen.dk

Tom Erik Nielsen
Service medarbejder
tom@it-bilen.dk

Marie Louise Johansen
Konsulent / Praktik Koordinator
marie@it-bilen.dk

Personale test billed

Preben Linde
Konsulent

preben@it-bilen.dk

Helene Holm Jensen
Web-integrator